Prof.Dr. Piergiuseppe Bellezza
Kirurg-Okulist

Prof. Dr. Carlo Celli
Kirurg-Ortoped-Traumatolog

Dr. Redi Hoxhallari
Obstetër-Gjinekolog

Dr. Maurizio di Cicco
Mjek Estetist

Prof.Dr.Astrit Bimbashi
Obstetër-Gjinekolog

Dr. Maria Lucia Congedo
Endokrinologe-Diabetologe

 • Orari

  E hënë – E shtunë :8:00 – 21:00
  E diela : Pushim
  Më Shumë
 • Shërbimet

  Check up – et
  Ndjekje shtatzënie
  Më Shumë
 • Kalendari i Vizitave

  Vizitat dhe ndërhyrjet kirurgjikale të
  profesorëve italian Shtator - Dhjetor 2013
  Më Shumë
  • 06 NOV 13
  • 0
  Lamtumire syze ne 4 minuta/ 9-10 nëntor

  Lamtumire syze ne 4 minuta/ 9-10 nëntor

  Rezervo tani ndërhyrjen tënde Të shtunën dhe të dielën, 9 dhe 10 nëntor, Profesor Piergiuseppe Bellezza dhe stafi Italian i okulistikës mbërrijnë në Klinika Italiane për të zhvilluar procedurën e Lazerit PRK për korigjimin e të gjithë defekteve të refraksionit të syrit. Jo vetëm një ndërhyrje estetike, por mbi të gjitha e domosdoshme për shëndetin

  • 05 NOV 13
  • 0
  Intervista per “Telegraf” / Endokrinologia Lucia Congedo

  Intervista per “Telegraf” / Endokrinologia Lucia Congedo

  Intervista botuar ne Gazeta “Telegraf” Intervista/ Flet Endokrinologia e Klinikës Italiane, Lucia Congedo Shenjat kryesore të diabetit, personat e rriskuar dhe terapia për diabetin e tipit 1 dhe 2 Diabeti i tipit dy shkakton keqfunksionim të trurit. Studimi i fundit i Shoqatës Amerikane të Diabetit thekson faktin se krahas shumë patologjive të tjera të shkaktuara

Na kontaktoni

Jeni te mirepritur te na kontaktoni!